Dostępne papiery

IMPRIME Premium SM260 Satin Warmtone 260g - POLECAMY !!!

- Gramatura: 260 g/m2
- Grubość: 265 μ
- Wykończenie typu satynowego (perła o zwiększonym połysku)
- 96% nieprzeźroczystości

Uniwersalne, satynowy papier fotograficzny o jedwabistej, matowej powierzchni, która natychmiast schnie oraz jest odporna na wodę. To wysokiej jakości papier fotograficzny do uniwersalnego zastosowania od fotografii ślubnej, portretowej po krajobrazową i artystyczną.. Powłoka wykazuje doskonałą reprodukcję kolorów przy zachowaniu szczegółów oraz ostrości. W związku z wytrzymałą powierzchnią nie ma konieczności laminowania, przy zastosowaniu wewnątrz.

 

IMPRIME Premium PGP260 High Gloss Bright White 260g

- Gramatura: 260 g/m2
- Grubość: 290 μ
- Wykończenie typu Gloss
- 96% nieprzeźroczystości

IMPRIME Premium PGP260 to papier przeznaczony dla amatorów i zawodowców. Wyjątkowo dobrze oddaje dobre detale zadrukowany w wysokiej rozdzielczości, podobnie świetnie radzi sobie z intensywnymi kolorami. Jest to papier dający poczucie kontaktu z tradycyjnie pojmowaną błyszcząca odbitką, tak w powłoce, jak i w grubości. Papier błyszczący świetnie sprawdzi się w fotografiach zawierających dużą ilość detali lub ostre krawędzie.  Papier najczęściej stosowany w albumach, fotografiach portretowych, ślubnych oraz okolicznościowych.

 


TECCO Professional Portrait Matt 230g

- Gramatura: 230 g/m2
- Grubość: 320 μ
- Wykończenie typu matowego
- 97% nieprzeźroczystości

Matowe wykończenie papieru TECCO MATT pozwala uniknąć niekorzystnych odbić światła. Papier ten może absorbować większą ilość tuszu niż podobne produkty. Jasny Tecco Matt daje możliwość intensywnego zadruku, stworzenia bardzo kontrastowych obrazów tak w kolorze jak i monochromii. Papier idealnie nadaje się do fotografii czarno-białej o wysokim kontraście gdzie wskazane jest uzyskanie głębokich czerni, ale i płynnych przejść tonalnych.


TECCO Photographers Selection BARYT GLOSSY 300g

- Gramatura: 300 g/m2
- Grubość: 330 μ
- Wykończenie typu gloss
- 99% nieprzeźroczystości

Papier barytowy bazujący na naturalnym włóknistym podłożu. Delikatna i biała powierzchnia papieru charakteryzuje się lekkim połyskiem. Tecco Baryt Glossy to wysokiej jakości podłoże archiwalne w stu procentach bezkwasowe z neutralnym PH. Papier spełnia normy DIN 6738, ISO 9706 oraz Ansi Y 39.48-1992. Przetestowany w Wilhelm Research gwarantuje, że wydrukowane na nim fotografie przetrwają próbę czasu. Idealny do druku fotografii artystycznej, ale również dzięki przystępnej cenie dostępny dla szerszego grona miłośników fotografii. Wspomnienia przelane na ten papier przetrwają pokolenia


TECCO FineArt CANVAS NATURAL WHITE 340g

- Gramatura: 340 g/m2
- Grubość: 415 μ
- Wykończenie typu matowego
- 99% nieprzeźroczystości

Matowe powlekane poli-bawełniane płótno o naturalnie jasnej powierzchni. Pozwala na reprodukcję wydruków o wysokiej stabilności obrazu. Jak reszta płócien marki Tecco, podłoże to pozwala na druk wysokiej rozdzielczości obrazów, bez widocznej utraty detali obrazu. Świetnie nadaje się do reprodukcji dzieł sztuki, jak i do zastosowań ozdobnych. Zainteresuje tak fotografów, jak i stylistów wnętrz. Wykończenie płótna pozwala na łatwy montaż bez pęknięć.


TECCO Professional Portrait PREMIUM SILK RASTER 285g

- Gramatura: 285gsm

- Grubość: 260 μ
- Wykończenie typu satynowego z wypukłą fakturą kratki
- Szybko schnący
- 98% nieprzeźroczystości
- powłoka utrudnia skanowanie

Tecco Silk Raster to biały powlekany papier o bardzo nietypowej fakturze. Charakterystyczna wyczuwalna pod palcami kratka powoduje, że Silk Raster odporny jest na odbicia palców i zatłuszczenia. Świetne wyniki fotograficzne i podobieństwo do papieru fotolabowego pozwalają na wykorzystanie tego papieru przy produkcji dwustronnie klejonych foto-książek. Szczególnie poszukiwany materiał w branży producentów ślubnych foto-książek i albumów. Papier o wysokiej jasności i bieli

 

IMPRIME Premium IPS260 Iridium Silver

- gramatura: 260 gsm
- grubość: 270 μm
- powierzchnia: lustre, metaliczny
- specjalne efekty opalizujące
 
IPS260 Iridium Silver jest nowo opracowanym papierem fotograficznym ze specjalną powłoką o opalizującym połysku. Dzięki metaliczno-perłowej powierzchni papier jest idealny do zdjęć gdzie pożądane są specjalne opalizujące efekty. Podkreśla "metaliczny" wygląd zabytkowych samochodów, nadaje głębię czarno - białym portretom a fotografii modowej może podkreślić nowoczesność stroju. Nanoporowa powłoka zapewnia doskonałe, bardzo szczegółowe oddanie kolorów, z ostrymi konturami, w bardzo dużej gamie barw.
 
 
Papiery dostępne na zamówienie - czas realizacji ok 7 dni, min wartość zamówienia - 200zł
 

TECCO Professional Portrait High Gloss 260g

- Gramatura: 260 g/m2
- Grubość: 290 μ
- Wykończenie typu Gloss
- 96% nieprzeźroczystości

Tecco High-Gloss to papier przeznaczony dla amatorów i zawodowców. Jest to papier dający poczucie kontaktu z tradycyjnie pojmowaną błyszcząca odbitką, tak w powłoce, jak i w grubości. Papier błyszczący świetnie sprawdzi się w fotografiach zawierających dużą ilość detali lub ostre krawędzie. Wyjątkowo dobrze oddaje dobre detale zadrukowany w wysokiej rozdzielczości, podobnie świetnie radzi sobie z intensywnymi kolorami. Papier najczęściej stosowany w albumach fotografiach portretowych, ślubnych oraz okolicznościowych.

 

TECCO Professional Portrait Pearl Gloss 248g

- Gramatura: 248 g/m2
- Grubość: 265 μ
- Wykończenie typu satynowego (perła o zwiększonym połysku)
- 94% nieprzeźroczystości

Tecco PEARL-GLOSS to naturalny biały papier z satynowym wykończeniem pomiędzy perłą a papierem błyszczącym. Najbliższy temu co możemy nazwać popularną odbitką fotograficzną, pod względem faktury ale i gramatury papieru. Papier o bardzo szerokiej gamie zastosowań od fotografii ślubnej, portretowej po krajobrazową i artystyczną. Optymalny rodzaj papieru dla firm usługowo wykonujących wydruki z uwagi na wielość zastosowań jednego rodzaju medium. Wyposażono w niewielką ilość wybielaczy optycznych by uzyskać biel a jednocześnie długą żywotność.

 

ILFORD GALERIE GOLD Fibre Silk 310g - papier barytowy

- Gramatura: 310 g/m2
- Grubosc : 315 μ

Ekskluzywny bezkwasowy papier barytowy do fotograficznych drukarek atramentowych wykorzystujących w procesie druku tusze pigmentowe. Wysoka gramatura papieru 310 g/m? i wykorzystanie dodatkowej tylnej warstwy przeciwdziałającej zwijaniu się daje poczucie pracy z materiałem najwyższej jakości. GOLD Fibre Silk posiada warstwę przyjmującą tusz naniesioną bezpośrednio na prawdziwe podłoże barytowe. Dzięki zastosowaniu barytu papier ten świetnie odwzorowuje kremowe biele, aksamitne czernie, zachowując płynność przejść tonalnych w całym zakresie pośrednich odcieni szarości. W efekcie fotografie drukowane na papierze GOLD Fibre Silk charakteryzuje unikalny wygląd (oraz zapach) tradycyjnych halogenosrebrowych papierów fotograficznych. Kremowa biel podłoża, świadczy o tym, ze w produkcji nie są wykorzystywane chemiczne rozjaśniacze optyczne (OBA), które negatywnie wpływają na stabilność i trwałość wydruków, a ta w przypadku papieru ILFORD GOLD Fibre Silk porównywalna jest z trwałością tradycyjnych odbitek fotograficznych na papierze barytowym. Dzięki temu podłoże to wyśmienicie sprawdza się dla wydruków obrazów o jakości wystawowej i muzealnej.
ILFORD GALERIE Gold Fibre Silk jest idealnym podłożem do tworzenia barwnych obrazów z wibracją i głębią charakterystyczną dla tradycyjnych obrazów czarno białych. Pozwala na uzyskiwanie wydruków o wysokiej rozdzielczości,  szerokiej przestrzeni barw, poszerzonym zakresie tonalnym, zapewniając swobodę kreacji od żywych kolorów do dramatycznych efektów czarno białych. Tak jak w przypadku prawdziwych odbitek czarno-białych, fotograf może kreować wygląd chemicznie tonowanej sepii, złota, selenu i obrazów niebieskich, lecz w przeciwieństwie do chemicznego tonowania, ilość i różnorodność tonacji ograniczona jest jedynie wyobraźnią fotografa. Wysoka jakość papieru została uznana i doceniona przez organizację TIPA

 

FOLIA SAMOPRZYLEPNA HP Everyday Adhesive Matte Polypropylene

- samoprzylepna, matowa
- gramatura: 168 g/m² (z podkładem), 120 g/m² (bez podkładu) wg metody ISO 536


HP Everyday Adhesive Matte Polypropylene jest uniwersalnym i łatwym w użyciu samoprzylepnym materiałem do drukowania. Doskonała jakość obrazów i żywe kolory. Szybkoschnące wydruki pomagają spełnić codzienne wymogi produkcyjne, zapewniając płynną pracę. Doskonałe rozwiązanie dla zakładów poligraficznych, wydruków wewnętrznych w sklepach, projektantów materiałów reklamowych, agencji reklamowych, systemów GIS i instytucji publicznych (druk map samoprzylepnych).